Окупанти вдарили по центру міста. Російські війська атакували безпілотниками цивільну інфраструктуру в Конотопі.
Медики рятують людей. Голова Сумської ОВА Олег Григоров повідомив про наявність щонайменше двох постраждалих – поранення отримали місцеві жінка та чоловік.
«У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу», — констатував очільник області.
Інформація постійно оновлюється. За словами голови ОВА, усі наслідки чергової ворожої атаки наразі детально з’ясовуються фахівцями.






